Завдяки “Черкащанам” навчальні заклади отримають детальні протоколи інфекційної безпеки

25 серпня 2020, 17:19

Виконком Черкаської міської ради доручив Департаменту освіти розглянути протоколи роботи черкаських закладів освіти на період обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією COVID-19.  

Про це повідомив член фракції ВО "Черкащани" Ігор Кривошеєв

Він нагадав, що детальні рекомендації щодо роботи дитячих садків і шкіл в умовах пандемії коронавірусу розробили фахівці Національної групи інфекційного контролю (NEGIC) за сприяння партії "Черкащани". 

Нещодавно вірусологи здійснили аудит деяких черкаських закладів освіти, оцінили рівень їх інфекційної безпеки та надали свої рекомендації щодо доопрацювання організації протиепідемічних заходів.

- Члени виконкому заслухали мою доповідь і доручили Департаменту освіти активізувати роботу в цьому напрямку, щоби наші навчальні заклади до 1 вересня мали чіткі, конкретні рекомендації щодо створення безпечного середовища для дітей, - розповів Ігор Кривошеєв.

За його словами, директор Департаменту освіти Сергій Воронов проінформував виконком про те, що готовий підтримати надані фахівцями протоколи інфекційної безпеки.   

Ігор Кривошеєв також повідомив, що рекомендації вірусологів будуть обговорюватися на спільній нараді за участі депутатів міськради, представників профільних департаментів, директорів шкіл та голів батьківських комітетів.   

Поділитись

Коментарі

Вгору