Заступнику мера Черкас хочуть оголосити догану

21 грудня 2017, 15:11

Міська рада Черкас вирішуватиме, чи оголошувати догану заступнику міського голови Геннадію Шевченку за нібито неналежне виконання службових обов’язків. Відповідний проект рішення міської ради зареєстрував депутат Руслан Зоря, передає vikka.ua.

Оголосити догану Шевченку депутат пропонує у зв’язку з наданням недостовірної інформації, викладеної у висновку очолюваної ним комісії з перевірки КП "Дирекція парків". Ревізію було проведено за розпорядженням міського голови Анатолія Бондаренка з метою перевірки законності встановлених тимчасових споруд на території парків та скверів. За результатами перевірки, очільнику комунального підприємства було оголошено догану. На думку автора проекту, – безпідставну. Адже підприємство надало всі пояснення та документацію щодо тимчасових споруд і жодним чином не завдало збитків бюджету.

"КП "Дирекція парків", уклавши договори про надання послуг з суб’єктами підприємницької діяльності в 2017 році отримало близько 730 тис. грн. Ці кошти направлені на ведення господарської діяльності підприємства. Тобто це 730 тис. грн. зекономлених бюджетних коштів на утримання парків та скверів. Про які збитки може іти мова?" – йдеться у проекті рішення.

Водночас заступник начальника юридичного управління міськради Олексадр Мазур надав зауваження до зазначеного проекту. Мовляв, сам Геннадій Шевченко не надав пояснень, а відповідальність за висновок комісії має бути колегіальною, а не лише її очільника.

Гард сказав:

Важко не помітить як перетворили місто у барахолочну підворотню.

Вгору