Прокуратура оголосила підозру заступнику черкаського мера

07 червня 2018, 18:57

Заступнику міського голови Ігорю Волошину повідомили про підозру у розкраданні майна. Волошин став уже четвертим за день, кому вручили про підозру в межах провадження про закупівлю і встановлення обладнання в гімнастичну залу, пише Інфоміст.

Раніше повідомлення про підозру отримали також заступнику департаменту освіти та гуманітарної політики Максиму Шадловському, а також екс-депутату, постачальнику обладнання Миколі Бондаренку і його дружині.

- Слідством установлено, що посадові особи Черкаської міської ради за попередньою змовою між собою, маючи на меті розтрату бюджетних коштів на користь третьої особи, залучили до своєї протиправної діяльності приватного підприємця та її чоловіка. Саме з приватним підприємцем зазначені посадовці в 2017 році, від імені департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради уклали договори поставки товару. Достовірно знаючи, що обумовлений товар не закуплено та не постачався й умови договору в дійсності не виконано, вказані посадові особи підписали акти прийому-передачі майна та договори про передачу товару на зберігання, внаслідок чого за нібито надані послуги підприємця з бюджету перераховано більш як 3 млн. 260 тис. грн, – повідомляють у прокуратурі.

Осіб підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Вгору