Заступником Ткаченка стане ректор?

10 грудня 2014, 08:49

фурман

Одним із претендентів на посаду заступника голови Черкаської облдержадміністрації є "порошенківець" Василь Фурман, інформують Новини Черкащини.

Про це сьогодні на зустрічі з представниками Координаційної ради сил Майдану Черкащини повідомив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

– Ця кандидатура надійшла в результаті узгодження між партіями від "Блоку Петра Порошенка". Василь Фурман раніше балотувався в народні депутати від цієї політичної сили по 199-му виборчому округу. Це людина із незаплямованою репутацією, – повідомив очільник ОДА.

Василь Фурман – відомий економіст, ректор Київського інституту банківської справи. На парламентських виборах 2012-го він балотувався по 199-му виборчому округу від "УДАРу". Фурман очолює громадську організацію "Наш дім – Шевченків край", голова наглядацької ради страхової групи "Ю.Бі. Ай. Страхування".

Нагадаємо, днями Юрій Ткаченко заявив, що запропонував посаду заступника голови ОДА колишньому керівникові ПАТ "Черкасиобленерго" В'ячеславу Горобцю.

Зараз у голови Черкаської ОДА є лише один заступник – Віталій Коваль. Першого заступника голови ОДА Наталію Старікову за погодженням Адміністрації Президента було звільнено 10 листопада.

Поділитись

Коментарі

Вгору