Відомий черкащанин знайшов прихисток на “Україні”

10 грудня 2014, 09:35

110084

Ведучими нового музичного шоу телеканалу "Україна" "Співай як зірка" стали білоруський шоу-мен Дмитро Шепелєв та український артист Олександр Скічко. Діма і Саша спрацювалися відразу. Обох вразила та кількість талановитих людей, котрі прийшли на проект.

Про це йдеться на сайті каналу "Україна".

"Сьогодні існує така проблема, що коли бачиш учасника, то впізнаєш його за іншими проектами. А на шоу "Співай як зірка" прийшли ті люди, яких я не бачив ніде, причому вони всі різні. У кожного якась своя фішка. Мені дуже подобається. Я навіть їм трішечки заздрю. Вони так круто співають!", — поділився враженням Олександр Скічко.

"Але не тільки голоси учасників радують нас. Журі, до складу якого увійшли Надія Мейхер, Оля Полякова та Кузьма "Скрябін", — це взагалі окрема тема. Ми постійно веселимося, жартуємо. Нудно не буває", — доповнив Дмитро Шепелєв.

Як повідомлялося раніше, телеканал "Україна" розпочав зйомки нового шоу "Співай як зірка". Головні герої шоу — це звичайні люди, для яких спів став справжнім хобі. Щотижня на сцену виходитимуть 7 талановитих учасників. За 30 секунд вони повинні будуть продемонструвати свої вокальні здібності. Складність полягає в тому, що всі учасники програми повинні виконати фрагмент однієї і тієї ж пісні. Оцінювати вокалістів під час їхнього співу будуть глядачі, котрі сидять в залі студії. Саме їм належить вирішити, хто ж з учасників виявився "слабкою ланкою". А у зіркового журі в цьому шоу своя роль. Їх завдання - відстояти у глядачів одного з двох учасників-претендентів на виліт і подарувати йому другий шанс. Головний приз програми - 300 тисяч гривень!

Поділитись

Коментарі

Вгору