Заступник мера пропонує покарати “стихійників”, які шантажують владу

01 липня 2016, 10:41

скачанные файлы (2)

З 1 липня до 31 грудня 2016 року з 8.00 до 20.00 у Черкасах діятимуть ярмарки з продажу сільськогосподарської продукції та непродовольчих товарів. Таке рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету ЧМР, аби "зняти напругу" у питанні стихійної торгівлі.

- Незаконна торгівля - сьогодні одне з найболючіших питань у місті. Цей проект рішення повинен зняти напругу, яка існує між черкащанами, підприємцями та владою, - зазначив перший заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко. - Ми вирішили створити саме ярмарки для швидкого вирішення тих проблем, які у нас наразі виникають зі "стихійниками". У майбутньому, якщо ці ярмарки приживуться, їх буде трансформовано у цивілізовані ринки.

Тож ярмарки діятимуть:

- на розі вулиці Самійла Кішки та проспекту Хіміків площею до 50 кв.м (щоденно);

- на розі вулиць Пацаєва та Нарбутівської площею до 50 кв.м (щоденно).

Водночас заступник міського голови Генадій Шевченко висловив пропозицію не виділяти місця тим підприємцям, які відверто шантажують представників влади і ставляться з неповагою до закону та людей.

Він також попередив усіх присутніх на виконкомі підприємців, що незаконно встановлені тимчасові споруди та МАФи у будь-якому випадку будуть демонтовані.

- Ми будемо зносити всі незаконні споруди, - наголосив заступник міського голови. - Особливо це стосується тих, хто не хоче співпрацювати і чинить спротив.

Коментарі

Вгору