Зарплата штатних працівників на Черкащині – десять тисяч гривень, – ГУС

01 листопада 2020, 12:28

Середня номінальна зарплата штатного працівника підприємства, установи чи організації, де працюють 10 і більше осіб, у вересні цього року становила 10031 гривню. Це у 2 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (5000 грн).

Про це повідомляє Головне управління статистики у Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати відносилися фінансова та страхова діяльність, державне управління й оборона; обов’язкове соцстрахування.

Серед промислових видів діяльності – добувна промисловість і розроблення кар'єрів, виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.

Також відзначалася висока зарплата у працівників на виробництвах хімічних речовин і хімпродукції, основних фармацевтичних продуктів і препаратів. Там заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,1 рази.

Найнижчий рівень заробітної плати відзначили у поштовій та кур’єрській діяльності, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг, виробництві електричного устатковання. Там зарплата не перевищувала 61% від середнього рівня по економіці.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору