Зареєстровано кримінальне провадження за фактом порушення уманським підприємством правил охорони вод

03 серпня 2017, 09:10

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості та розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил охорони вод, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 242 Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Установлено, що одним із підприємств з виготовлення лікеро-горілчаної продукції, яке розташовано в м. Умань, здійснюється забруднення поверневих вод водного об’єкту «Осташівський став».

Кримінальне правопорушення розслідується Уманським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, процесуальне керівництво в ньому здійснюється групою прокурорів Уманської місцевої прокуратури.
Наразі тривають слідчі дії, зокрема проведено огляд місця події, в ході якого зафіксовано обставини вчиненого кримінального правопорушення, а також вживаються заходи, спрямовані на всебічне й повне дослідження всіх обставин справи, в тому числі встановлення осіб, причетних до вчинення злочину, а також забезпечення прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.
За вчинення вказаного злочину винним особам загрожує штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років, або обмеження волі на той самий строк.

 

Коментарі

Вгору