Заради виборів Вільні демократи скасували свій бойкот

05 травня 2014, 16:34

Представники депутатської групи “Вільні демократи”, які місяць тому оголосили бойкот сесіям міської ради до виборів, 25 травня, завтра вирішили зробити виключення і прийти на засідання.

Про це сьогодні повідомив лідер партії "Вільних демократів" Сергій Одарич.

Представники депутатської групи призупиняють свій бойкот через розгляд на завтрашньому засіданні сесії міської ради питання про фінансування виборів міського голови Черкас та депутатів Черкаської міської ради.

- У частині ухвалення рішень про міський бюджет і не лише щодо виборів, але й щодо інших питань, Вільні демократи будуть присутні на засіданнях, - зазначив Одарич.

Нагадаємо, 30 квітня члени депутатської комісії з питань стратегічного розвитку, бюджету, фінансів, цін, тарифів та регуляторної політики проголосували за проект рішення про внесення змін до міського бюджету на 2014 рік, який стосується і фінансування виборів міського голови Черкас та депутатів Черкаської міської ради. Щоб рішення вступило в силу, за нього мають проголосувати депутати на сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 5 травня.

Сьогодні ж під час прес-конференції губернатор Черкаської області Юрій Ткаченко пообіцяв звернутися до прокуратури, якщо міськвиборчком завтра не отримає рахунок міської територіальної виборчої комісії та її фінансування. 

Поділитись

Коментарі

Вгору