Булатецький запропонував обласній раді саморозпуститися (відео)

12 червня 2019, 12:03

Сьогоднішня сесія Черкаської обласної ради "не задалась". На початку засідання було оголошено про те, що система Рада не працює, а тому підрахунком голосів буде займатися лічильна комісія. В результаті за жодну з правок до порядку денного депутати не проголосували.

Перед колегами виступив депутат Микола Булатецький, який висловив думку, що  Олександр Вельбівець не може об'єднати депутатський корпус для роботи. На його думку, це пов'язано з тим, що більшість фракцій уже "не бачать політичного майбутнього".

Відтак, він запропонував обласній раді або саморозпуститися, або створити фракцію "Слуга народу", яка ефективно працюватиме. Його пропозицію підтримав Михайло Мушієк.

Станіслав Овчаренко, у свою чергу, таку пропозицію назвав необдуманою, бо негайно рада все одно не розпуститься, а діючий склад працюватиме до того, як сформується нова.  Голова Черкаської ОДА Олександр Вельбівець у свою чергу звинуватив депутатів у тому, що вони не хочуть голосувати за життєво важливі для області питання.
- Ви тут сперечаєтеся про те, хто крутий, а хто злочинний. Та ви всі тут злочинці, - звернувся він до колег. - Припиняйте політичні ігрища.
Після повторної реєстрації виявилося, що немає кворуму. Засідання сесії перенесли на 21 червня.

Коментарі

Вгору