Занадто гучна музика одного з ресторанних комплексів Черкас заважає містянам спати

18 липня 2019, 16:32

Черкащанка Тетяна Тараненко сформувала петицію на сайті міської ради про те, що ресторанний комплекс "Бочка" порушує режим шуму вночі. Зокрема від цього потерпають жителі мікрорайону "Казбет".

- Регулярно (мінімум три рази на тиждень) святкування у цьому закладі продовжуються до другої-третьої ночі, що позбавляє умов для нормального відпочинку великої кількості громадян. Тому маємо перелік наступних вимог:
1. Провести експертизу на рівень допустимої норми шуму, який створює цей заклад протягом місяця.
2. За наявності ознак порушення негайно повідомити керівників закладу та не допустити продовження такого ставлення до мешканців міста.
3. Провести опитування населення, на зупинках громадського транспорту мікрорайону «Казбет», яке тільки підтвердить обґрунтування цих вимог.
4. Заборонити ресторанному комплексу «Бочка» створювати шум вище певної норми в межах визначених не тільки Законом України, а саме таких, які будуть створювати гідні умови для жителів міста. А це: з 8:00 – до 23:00, та у вихідні та святкові дні, як компроміс, який може бути досягнутий з жителями – до 12 ночі.

У випадку невиконання вимог сприяти реальному притягненню до відповідальності осіб, які є причетними до продовження такої політики відношення до містян, та обмеженню діяльності даного закладу, - написала черкащанка у тексті петиції. Зараз цю скаргу підтримали 13 осіб із 250, до кінця збору підписів лишилося 28 днів. Підтримати петицію можна ТУТ.

 

 

Коментарі

Ігор сказав:

з 22-00 до 8-00 згідно ст 24 закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” для “Бочки” використання звуковідтворювальної апаратури заборонено.За використання-покарання по ст.182 КУпАП.Дзвоніть 102 та повідомляйте про незаконне використання звуковідтворювальної апаратури в нічний час.Написання заяви прибувшому за Вашою адресою патрулю надасть змогу знайомитись з результатом.

Джерело: infomist.ck.ua
© infomist.ck.ua

Вгору