Замість Шеремета обласним прокурором призначили Овчаренка

19 червня 2015, 22:50

IMGP7215

Сьогодні заступник Генерального прокурора України Олег Заліско представив колективу прокуратури Черкаської області новопризначеного керівника старшого радника юстиції Сергія Овчаренка.

На заході були присутні керівники правоохоронних, судових та місцевих органів влади.

Під час представлення Олег Ігорович охарактеризував Сергія Овчаренка як досвідченого і високопрофесійного працівника, наголосив на найголовніших завданнях в роботі органів прокуратури і, зокрема що стосується боротьби з корупцією, а також окреслив перспективи реформування у зв’язку з введенням у дію нового Закону України «Про прокуратуру».

У свою чергу, новий керівник прокуратури Черкащини подякував Генеральному прокурору України за довіру, яка йому надана та запевнив, що він особисто і колектив прокуратури Черкаської області прикладуть максимум зусиль, щоб на території області панувала законність, виправдовувалась довіра громадян та піднявся авторитет органів прокуратури у цілому.

Довідково: Овчаренко Сергій Анатолійович народився у 1976 році в м. Мена Чернігівської області. Має стаж роботи в органах прокуратури України понад 15 років. Пройшов свій шлях від слідчого прокуратури міста Чернігова до першого заступника начальника управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України. З грудня 2014 року обіймав посаду першого заступника прокурора Черкаської області.

18 червня 2015 року наказом Генерального прокурора України призначений на посаду прокурора Черкаської області.

Нагадаємо, лише вчора колишній прокурор області Юрій Шеремет пішов у відставку.

Поділитись

Коментарі

Вгору