“Недобрий ранок”: черкаські музиканти презентували нову пісню

05 березня 2024, 10:40

Черкаський музичний гурт "Спів Братів" після кількамісячної перерви випустив нову пісню "Недобрий ранок". Прем'єра кліпу відбулася кілька днів тому на Ютуб.

Лідер гурту Дмитро Осичнюк розповідає журналістам Про все, що слова пісні написав в день, коли ворожа ракета влучила в черкаський готель - 21 вересня.

"Країна мало не щодня здригається від вибухів і в містах бувають такі недобрі ранки, - каже Дмитро. - Черкаси завжди було відносно спокійним містом, але от у вересні росіяни влучили у готель. І от ця подія стала останньою краплею, аби нарешті написати цю пісню. Того дня я якраз пішки йшов у студію. Хоч і не заглядав на місце події, аби не бути "роззявою", але мені все одно вдалося відчути настрій міста: розгублений, напружений, всі питають по телефонах одне і те ж. Того ж дня почав роботу над піснею і закінчив її".

Музикант пояснює, що в новій роботі немає злості.

"Це сумна пісня, але в ній все одно є чіткий ритм: що б не сталося, а серце продовжується битися, - говорить Дмитро. - Ця композиція не має злості, відчаю чи розгубленості. Це констатація факту, коли живеш у новій реальності, але треба пройти до кінця й витримати. Мені здається, що зараз так живе кожен українець.

Зараз у гурту триває серія концертів. Нещодавно вони відіграли у Полтаві й далі поїдуть у Київ, Запоріжжя та Миколаїв. Також невдовзі вийде ще одна нова пісня. Яка саме це буде композиція і з яким настроєм, музиканти поки вирішують.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Лія :

Коли ж настане добрый ранок???

Вгору