Закупівельна ціна на молоко в селян 2,72 за літр – насмішка над працею людей, – черкаський чиновник

02 червня 2015, 22:05

82f87882866fcce76dca31189f8b0135_L

Про це під час прес-конференції повідомив директор департаменту агропромислового розвитку Черкаської ОДА Ігор Колодка, пише Вечірка.

- Ціна на молоко – болюче питання й для нас, а особливо – для селян, які здають молоко. Ця ціна губить роботу сільських трударів. Це насмішка над працею людей, – обурюється Ігор Колодка. – В області працює десять молокопереробних підприємств. І та ціна, яку вони дають селянам на місцях, абсолютно не задовольняє, вона призводить до того, що селяни вирізають худобу. Середня закупівельна ціна на молоко станом на 20 травня складає 2,72 коп. за літр. Така ціна не влаштовує нікого.

Тому, за його словами, департамент збирав представників молокопереробних заводів, відпрацював меморандум, аби якимсь чином збільшити ціну.

- Так, є певні проблеми зі збутом продукції, але коли ми бачимо ціну літра молока 12 грн. у магазинах, то безумовно, це необхідно докорінно змінювати, зазначив Ігор Колодка. –  Ми звернулись до профільного міністерства, аби розробити відповідну постанову, у якій закріпити граничну ціну – не менше 4 грн. і далі працювати від базисних кондицій – жирності молока та ін., аби заохочувати людей до розвитку молочної галузі. Якщо брати в цілому, скільки молока виробляє область, то 46% його виробляє приватний сектор, тобто люди, які знаходять роботу в себе на подвір’ї.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору