Черкаси судитимуться з асфальтобетонним заводом за 13 неякісно відремонтованих доріг

02 червня 2015, 22:45

b134a08e8cb77093d7a60104e8789fb1

Міська рада планує звернутися до Господарського суду з позовною заявою про відшкодування шкоди, завданої місцевому бюджету ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод», інформують Новини Черкащини.

Місто судитиметься з асфальтобетонним заводом за неякісний ремонт доріг
Із такою пропозицією виступив депутат міськради Володимир Халай. Його підтримали 45 депутатів.

«2 квітня 2015 року мною було піднято питання неякісного виконання ремонту доріг ПАТ «Черкаський асфальтобетонний завод» наприкінці 2014 року та необхідності проведення експертизи дорожнього покриття. Комісією було обстежено дороги, поточний ремонт яких було виконано «Черкаським АБЗ» та складено акт про виявлення дефектів на вулицях І. Франка, Пушкіна, Петровського, Смілянська, Крупської, Вернигори, Десантників, Хоменка, Вербовецького, Одеська, Байди Вишневецького, Батицького, Остафія Дашкевича. Загальна площа доріг, котра потребує ремонту, становить 4000 кв. м, а сума вже перерахованих ПАТ «Черкаський АБЗ» коштів на проведення, як виявилось, неякісного ремонту доріг, на яких встановлені недоліки, становить 926 тис. 318 грн. При цьому ПАТ «Черкаський АБЗ» зобов’язаний усунути недоліки протягом 60 днів з моменту підписання акту, однак підприємство так і не виконало свої зобов’язання», – йдеться у запиті.

За словами Володимира Халая, надавши послуги невідповідної якості та прийнявши за них оплату, посадові особи «Черкаського АБЗ» завдали шкоду в особливо великих розмірах та повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

Депутат звернувся до міського голови Сергія Одарича та директора департаменту ЖКГ Андрія Наумчука з вимогою у 10-денний термін звернутися до Господарського суду з позовною заявою про відшкодування завданої місцевому бюджету шкоди «Черкаським АБЗ».

Поділитись

Коментарі

Вгору