Законопроєкт про мобілізацію можуть завернути: про що найбільше сперечаються у Раді

07 січня 2024, 08:46

Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки вчора, 6 січня, закінчив слухання щодо законопроекту по мобілізації, інформує ТСН.

Фінальне рішення щодо подальшої долі скандального документу про мобілізацію оборонний комітет Верховної Ради планує ухвалити наступного тижня.

"Для того, щоб ми ухвалили рішення, потрібно щоб цей документ розглянув також комітет з антикорупційної політики й надав свої висновки. Є дві опції - або повернути Кабміну на допрацювання, або ухвалити проект за основу й далі допрацьовувати його в Раді до другого (читання - ред.), що малоймовірно. Є низка дискусійних норм, які не схвалюють члени комітету", - пояснив член комітету Федір Веніславський.

За його словами, найбільші дискусії в комітеті викликали норми щодо людей з інвалідністю 3 групи, щодо дискреції органів (наприклад, керівники військових адміністрацій мають не зовсім юридично чітко визначені повноваження), щодо обмежень та покарань за неявку до ТЦК і внесення в реєстр боржників за рішенням керівника ТЦК. Крім того, є дискусії й щодо норми про електронні оповіщення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

В тому виді ,цей людожерський закон прийняти не можна. Якщо таке просунуть, то нас накриє ще і внутрішня громадянська війна.За саме подання , подібної антиконституційної та анти народної та тоталітарної “заманухи”, у виді цих недолугих законопроектів ( саме так їх 2 , адже в один , це людожерський лайно , не влазить), потрібно покарати самих подавачів . За підрив цілісності та незалежності суверенітету .

Вгору