Захисники тварин подали заяву до поліції на черкаський зоопарк через тигра

03 червня 2023, 13:44

Благодійна організація захисників тварин UAnimals подали заяву в поліцію на зоопарк у Черкасах. Волонтери опублікували відео одного з відвідувачів, на якому тигр намагається встати, але одразу падає.

Очевидиця запевняє, що вона не змогла найти працівників, які б допомогли тварині.

"Бідолашний тигр бився в конвульсіях на очах у дорослих та дітей. Про це нам написала відвідувачка зоопарку, яка стала очевидицею жахливої картини. За словами дівчини, до тварини на поміч ніхто не підійшов. Більше того, вона не змогла знайти працівників, які би допомогли тварині. Зважаючи на надану інформацію, на нашу думку, є підстави вважати, що умови утримання тварин у зоопарку суперечать основним принципам та загальним правилам утримання тварин, визначеним законом", - йдеться у дописі на сторінці організації.

Зоозахисники вимагають перевірити черкаський зоопарк та стан здоров'я тварини й притягнути до відповідальності винуватців.

Директор зоопарку Євген Ван вже відреагував на опубліковане відео та обурився поведінці деяких відвідувачів.

"Станом на ранок 3 червня з нашою тигрицею все добре, почуває себе як завжди. На понеділок плануємо зробити комплексну діагностику. Все ж таки вона вже не молода. Мене дивує і обурює ставлення до тварин зоопарку. Невже ми так не поважаємо тварин? Приходимо до зоопарку, поводимося як варвари, годуємо різним непотребом, галасуємо, грюкаємо по огорожі і склу, намагаючись підняти тварин, ламаємо все, що бачимо… Виставляємо "відосіки" і отримуємо насолоду від трешу", — прокоментував журналістам Суспільного директор.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Антоніна :

Невже хтось з відвідувачів міг заподіяти щось тварині?! А може це недбале ставлення до тварин обслуговуючого персоналу?! Ви яких тварин виставляєте на показ відвідувачам?!

Тетяна :

Взагалі, зоопарки, це як Гулаг для людей.

Галина :

Цілком згідна. Не люблю зоопарки. Єдиний парк з гарними умовами, де утримувались тварини, точніше заповідник, який я бачила це-Асканія Нова. Там були створені умови для тварин. І може бути, що тигриці хтось щось кинув не те, що треба з відвідувачів. Дуже багато є ненависних злих людей. А камери є на території?

Вячеслав :

Директор зоопарка патологический психопат!!

Ольга :

Я не знаю що це була за відвідувачка, але я живу поряд з зоопарком, часто буваю з внуком в зоопарку, і такого непобства як описує пані,ніколи небуло. Досить обманювати. Наш зоопарк дуже хороший.І догляд за звірами теж. В наш зоопарк приходить багато відвідувачів,і більше претензій за їхню поведінку.А директору окрім вдячності особисто я не можу висловити

Сергій :

Просто авторка відео вирішила хайпонути, зібрати побільше лайків на відео. Можливо сама вкинула щось тварині. Умови утримання тварин в Черкаському зоопарку “Рошен” одні з найкращих в Україні.

Аліса :

Те ж саме можна сказати про родичів людей, яким раптом стало не добре, запаморочення, втрата свідомості, тощо… ,що вони не піклуються їх здоров’ям? Можливо, на спеці ,після сну, тигриці стало погано. Але директор і працівники зоопарку дбайливі та чуйні, зроблять все, що потрібно, не переймайтеся.

Ірина :

Зоопарк стає все кращим з кожним роком.Директор на своєму місці.Тварини вгодовані,а територія доглянута.Вся ця ситуація нагадує постановку для звільненя місця потрібній людині,як з водоканалом раніше.

Олександра :

Тигриця дуже немолода – у мене є фото з нею майже 20-ти річної давнини. Дуже погано, що їй стало зле, дуже погано, що це бачили діти. Але! Я – звичайна людина, що відвідує наш зоопарк, можу знайти або “вийти” на працівника зоопарку впродовж двох хвилин, аби було бажання. Не знаю, де могли “не знайти” працівника ті, хто зробив допис. Тварини в нашому зоопарку регулярно розмножуються. Підкреслюю: регулярно. І наостанок: вже дуже багато років в зоопарках утримуються тварини, які саме там і народилися, а не зловлені в лісах та саванах. Вони отримують добрий догляд, вони НЕ знають життя поза зоопарком, і раптом їх випусти “на волю”, як дехто жадає, вони загинуть там страшною смертю. Наш зоопарк – по критерію “утримання тварин” – набагато кращий за багато зоопарків України.

Діана :

Тобто, пані зняла це на камеру. Вона не побігла шукати працівників, не звернулася на касу, де стовідсотково є щонайменше одна працівниця, у якої можуть бути прямі контакти з працівниками чи охороною, вона зняла на камеру. Я, звісно, розумію, що якісь речі документувати важливо, аде мені здається, хтось повів себе як стерв’ятник, і це я точно не про працівників зоопарку.

Андрій :

Я був в зоопарку Ляйпціга. Розкішне місце розміром з невелике село. Умови для тварин чудові. Тільки вхідний квиток коштує 25 євро, а не 200 грн. Які умови для тварин можна створити за такі гроші?

Вгору