Заховали в рюкзак: на Черкащині дві неповнолітні не заплатили за товар

11 червня 2019, 18:46

Заховали в рюкзак: на Черкащині дві неповнолітні не заплатили за товар

За наслідками досудового розслідування 24 травня Уманською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох 16-річних дівчат. 

Вони в березні, перебуваючи в магазині «Велмарт» в місті Умані, змовившись, взяли з полиць магазину товарів на загальну суму 368  гривень, які помістили  до рюкзака однієї з дівчат, який вона тримала на спині. Після чого, не розрахувавшись за товар, пройшли через касу магазину та направилися до виходу.

Однак були затримані співробітником охорони магазину.

Правова кваліфікація дій обвинувачених досудовим розслідуванням визначена як закінчений замах на  таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена групою осіб, тобто кримінальне правопорушення передбачене ч.2 ст.15, ч.2 ст.185 КК України.

Санкцією ч.2 ст.185 КК України передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

За інформацією прес-служби Уманської місцевої прокуратури

Читайте також: У Черкасах 20 разів викрадали ліфтові котушки протягом травня.

 

Коментарі

Глеб сказав:

Охраники никто они не имели их права задерживать и обыскивать родакам подать заяву и их оправдают а охраников в.бут

Ольга сказав:

Вот так общество культивирует воров. Сначала на 300 грн. и в рюкзачок, затем аппетиты увеличиваются. А потом тут пишем, возмущаемся, что в нашей “европейской” стране воруют всё, что “плохо лежит”…А вы что, предлагаете, чтобы охрана зная, что украден товар, выпускала с благословением???

Вгору