Займатися спортом – модно: черкащан запрошують на проект “30 днів в сім’ї карате”

20 липня 2018, 13:42

Займатися спортом - модно: черкащан запрошують на проект "30 днів в сім'ї карате"

З 4 серпня у Черкасах розпочинається сімейний спортивний проект "30 днів в сім'ї карате", який спрямований на популяризацію здорового способу життя та активних занять спортом всією родиною, що сприятиме покращенню як здоровя родини, так і зміцненню відносин між батьками та дітьми через спільне проведення часу на свіжому повітрі та усвідомлення того, що займатися спортом - модно.

Проект триватиме упродовж серпня та включатиме відкриті тренування в Долині Троянд кожну суботу та неділю о 9:00. У змаганнях зможуть приймати участь усі бажаючі, а також учасники отримуватимуть завдання додому та вчитимуться за відеоматеріалами.

Займатися спортом - модно: черкащан запрошують на проект "30 днів в сім'ї карате"

Тренування складатимуться з 3-х частин по 30 хвилин, а саме: розминка від різних тренерів, елементи карате від Школи традиційного карате "Окінава" та розважально-пізнавальна програма.

Фіналом проекту стане Святковий спортивний сімейний турнір з виступами гуртків міста, в якому змагатимуться команди-аматори батьків і дітей, де вони зможуть показати найсильніші якості своєї родини перед професійним суддівським корпусом.

 Святковий спортивний сімейний турнір відбудеться 26 серпня о 16:00 в парку Перемоги.

Поділитись

Коментарі

Вгору