Захисник “Черкаських мавп” отримав травму в Китаї

05 серпня 2018, 08:00

Захисник збірної України та “Черкаських Мавп” – Ігор Бояркін за прогнозами лікарів пропустить 6-8 тижнів через травму. Такий висновок зробив лікар збірної України – Сергій Калінкін, пише zmi.ck.ua.

Нагадаємо, що у товариському матчі другої збірної України Бояркін зазнав травми ноги. На останніх секундах гри проти Китаю Ігор невдало приземлився. Його миттєво госпіталізували в одну з китайських клінік, а рентген показав тріщину п’ятої плюсневої кістки.

Ми зробили детальний аналіз, - говористь Сергій Калінкін, - консультувалися з китайськими та українськими лікарями. Гіпс вирішили не накладати, Ігор ходитиме з лангетом. Як правило, така травма заліковується протягом 6-8 тижнів, дуже шкода, адже ушкодження він отримав на останніх секундах гри.

Таким чином, один із лідерів “Черкаських Мавп” може пропустити старт сезону. Нагадаємо, що “Черкаські Мавпи” вже 20 і 26 вересня зіграють у матчі кваліфікації до Кубку Європи FIBA, а наприкінці вересня черкасці зіграють з “Дніпром” за Суперкубок України.

Вгору