Загиблого АТОвця посмертно нагородили пам’ятним знаком “За заслуги перед містом Черкаси”

22 лютого 2018, 10:31

Пам'ятним знаком "За заслуги перед містом Черкаси" посмертно відзначили черкаського загиблого АТОвця Сергія Сиротенка. Відзнаку на сьогоднішній сесії ЧМР дружині бійця вручив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Маю за честь згадати добрим словом Сергія Сиротенка. Він одним із перших поповнив ряди батальйону Донбас. Разом з побратимами більше 3 років захищав Україну від сепаратистів. Він був офіцером і командиром, якого слухалися і поважали всі. Він міг полишити службу після ротації, але обрав інший шлях. З таких, як він, формується міць, він - справжній патріот. Жаль, що війна перервала життя мужнього воїна, - сказав міський голова.

Пам'ять загиблого черкащанина депутати відзначили хвилиною мовчання. Родині загиблого здійснено також виплату, яку передбачає відзнака, у сумі 25 прожиткових мінімумів  (понад 44 тисячі гривень).

Водночас, під час вручення нагороди директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук зауважила, що попри відзнаку, у родини черкаського загиблого героя й досі не вирішено квартирне питання.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору