До суду скеровано справу за фактом вбивства біля черкаського супермаркету

22 лютого 2018, 10:38

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 43-річний місцевий житель, перебуваючи біля магазину «АТБ» по вулиці Пастерівська в місті Черкаси, розуміючи можливість настання суспільно небезпечного наслідку, діючи не обережно, взявши правою рукою за шию гр. К., який в той час перебував на боковій «рампі» вищевказаного магазину, в положенні стоячи нахилившись вперед, потягнув останнього вперед та вниз, від чого гр. К. втративши рівновагу впав з висоти близько 1,5 метра на асфальтове покриття, чим спричинив смерть гр. К.

В грудні 2017 року зловмиснику оголошено про підозру та на даний час справу скеровано до суду для прийняття остаточного рішення.

У разі доведеності вини зловмиснику загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Поділитись

Коментарі

о-хо-хо... сказав:

Щось не чути про пенсіонерку шумахерку що збила насмерть літню жінку біля центрального базару по вул. Гоголя і на швидкості тікаючи протаранила ще декілька машин? Донька шумахерки завідуюча в лікарні відразу забрала на лікування матір і вже все проплатила і замазала ,чи згадали всі заслуги винуватиці і відпустили??? Тікала то садіть а то повна безнаказаність(амнезія,серцевий напад,розгубленість) що тільки не вигадують у своє виправдання.

Олена сказав:

А її вже давно відпустили!

Вгору