
Серійного крадія засудили до 4 років 3 місяців позбавлення волі за заволодіння майном з будинків жителів Звенигородського району.
Під час судового розгляду встановлено, що упродовж червня 2019 року – грудня 2019 року зловмисник з корисливих мотивів вчинив 12 крадіжок на території Звенигородського району Черкаської області - з території домоволодінь та будинків жителів Звенигородщини.
Чоловік здійснював крадіжки з помешкань місцевих жителів, зазвичай це були мобільні телефони, в інших випадках - харчові продукти та інше майно. Виручені від реалізації майна кошти витрачав на власний розсуд.
Обвинувачений у скоєних злочинах зізнався та визнав вину.
Нині вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження - 30 днів з дня проголошення вироку.
За інформацією пресслужби Звенигородської місцевої прокуратури
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram