За військового зрадника з Черкащини оголосили 5 тисяч доларів винагороди

05 вересня 2022, 10:22

На Херсонському напрямі проти України воює зрадник із Черкащини Володимир Миколайович Кукуріка. За його ліквідацію чи взяття в полон встановили грошову винагороду у розмірі 5000 доларів.

Про це повідомив колишній перший заступник Голови Нацполіції України і керівник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін. За його словами, батьки держзрадника проживають у Черкаській області. Сам же чоловік був призваний на військову службу у 1997 році райвійськоматом на Черкащині.

42-річний майор Кукуріка Володимир Миколайович до 2014 року служив у в/ч А2320 с. Перевальне, що в Криму. Зараз він командир 2 мотострілкової бригади 126 окремої бригади берегової оборони (рф)

"126-та окрема бригада берегової оборони ЧФ рф була сформована наприкінці 2014 року на фондах захопленого місця дислокації 36-ї окремої бригади берегової оборони ВМС України. З 2022 року бригада бере участь у повномасштабному вторгненні росії до України", - пише Аброськін.

На сайті Миротворець зазначено, що Володимир Кукуріка проходив військову службу у ВМС ЗСУ на території АР Крим та не прибув на континентальну територію України до зазначених пунктів збору. Перейшов на військову службу до окупантів. Наразі проживає у Сімферополі.

"Разом з друзями-підприємцями встановлюємо грошову винагороду 5000$ за ліквідацію чи взяття в полон зрадника", - йдеться в дописі Аброськіна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Анжела :

Кукуріка пєтух

Лиза :

Прикукуринный

Сіроманець :

А за Zелених депутатів яка винагорода?

Доктор :

За амброськина я дам лично 20000 долларов. И расскажу что я о нем знаю.

Дід :

В нас весь уряд зрадники,починаючи від кравчука і закінчуючи зе із всім своїм оточенням!

Володимир :

Виродкаприкончити

GDR :

Сукасволочпадлотвар цей кукурікА!

О.І. :

Начебто все логічно окрім одного моменту: якщо він таке лайно, то за що ж 5 тисяч американських грошей? І зароджується підозра, що не така проста птиця цей комбриг Кукуріка… Мабуть щось зайве знає?

Вадим :

Урод, ти ж тут вчився в моїй школі, а тепер стріляєш по своїх. Нічого прийде й твій час, якщо ще не прийшов…

Вгору