За вчинення кількох корисливих злочинів черкащанина засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі

13 грудня 2017, 19:40

За принципової позиції Черкаської місцевої прокуратури вироком Соснівського районного суду м. Черкаси місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 (крадіжка), ч. 2 ст. 186 (грабіж), ч. 1, ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку), ч. 1, ч. 2 ст. 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, обладнанням для їх виготовлення) та ст. 395 (порушення правил адміністративного нагляду) Кримінального кодексу України.

Чоловік обвинувачується в низці крадіжок майна у 5 місцевих жителів (мобільні телефони, кошти та інше) на загальну суму понад 20 тис. грн.; відкритому викраденні мобільного телефону в малолітньої особи; несанкціонованих втручаннях у роботу автоматизованої банківської системи ПАТ КБ «ПриватБанк», здійснених за допомогою викрадених у черкасців мобільних телефонів, а також незаконних діях з документами на переказ та іншими засобами доступу до банківських рахунків потерпілих.

Заслухавши позицію прокурора та врахувавши, що підсудний вже притягувався до кримінальної відповідальності, суд призначив йому покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займатися фінансово-господарською діяльністю на строк 3 роки та штрафом у розмірі 136 000 грн.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу, триває строк апеляційного оскарження вказаного рішення.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Вгору