За ухилення від сплати аліментів уманчанина засудили на 2 роки обмеження волі

05 травня 2017, 15:14

Уманським міськрайонним судом Черкаської області винесено вирок стосовно 40-річного чоловіка, за ч. 2 ст. 164 КК України, а саме, злісне ухилення від сплати, встановлених рішенням суду коштів, на утримання дітей (аліментів). Про це повідомляє Уманська місцева прокуратура, пише "04744.info".

Так, місцевий житель не платив аліменти своїй колишній дружині, яка після розлучення сама виховує дитину. Жінка звернулась до суду, рішенням якого чоловіка зобов`язано щомісячно сплачувати грошові кошти на утримання дитини у розмірі 1/4 частини з усіх видів його доходу щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Однак навіть після рішення суду чоловік злісно ухилявся від сплати аліментів, за що у 2016 році вже був притягнутий до кримінальної відповідальності та засуджений до покарання у вигляді 1 року обмеження волі з іспитовим строком 1 рік. Та незважаючи на наявність попереднього вироку суду, чоловік не сплачував аліменти, в результаті чого заборгував понад 5 тисяч гривень.

Судом чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 164 КК України, призначено покарання у вигляді 2 років 1 місяця обмеження волі.

*** сказав:

Обмеження чи позбавщлення волі?
Покарання у виді обмеження волі полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов’язковим залученням засудженого до праці.
Покарання у виді позбавлення волі полягає в ізоляції засудженого та поміщенні його на певний строк до кримінально-виконавчої установи закритого типу.
Але ж журналісту немає різниці, аби тільки заголовок був “погарячіше”.

Вгору