За ухилення від призову на військову службу золотонісцю загрожує 3 роки в’язниці

22 серпня 2016, 10:43

суд

У провадженні Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за фактом ухилення жителя Золотоніського райлону від призову на строкову військову службу.

Досудовим розслідування встановлено, що житель Золотоніського району Черкаської області, будучи військовозобов’язаним відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», та придатним до військової служби, пройшовши медичну комісію, будучи попередженим повісткою під особистий розпис, умисно без поважної причини не прибув до Золотоніського РВК для відправки до Черкаського обласного збірного пункту для подальшого проходження служби у лавах Збройних сил України та не повідомив про причини неявки. Тобто чоловік ухиляється від проходження строкової військової служби шляхом бездіяльності, без поважних причин не прибуває у строки, встановлені військовим комісаріатом та вказані у повістці, до призовної дільниці для відправлення у військову частину.

Зазначеній особі 15 серпня 2016 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 335 Кримінального кодексу України, а саме ухилення від призову на строкову військову службу та йому загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3 років.

За інформацією прес-служби Золотоніської місцевої прокуратури

Поділитись

Коментарі

Вгору