Школам Черкащини передали 10 автобусів вартістю кожен більше мільйона

15 жовтня 2020, 12:29

Фото "Про все"

Сьогодні адміністраціям 10 шкіл Черкаської області передали на баланс шкільні автобуси. В облдержадміністрації розповідають, що у цьому році закладам освіти передадуть ще до 10 одиниць техніки.

Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук каже, що автобуси щороку поновлюватимуть. Потребу визначатимуть в об'єднаних територіальних громадах.

- Найближчого місяця мають надійти ще 4 шкільні автобуси, а до кінця року - ще вісім одиниць. Кожен із автобусів коштує 1 мільйон 840 тисяч гривень. 70% від його вартості профінансували з держбюджету, а 30% – із бюджету громад, - зазначив очільник ОДА.

Фото "Про все"

Директорка Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Лариса Мовчан розповідає, що автобуси фактично врятують освітній процес у її школі.

- У нас одна з найбільших шкіл у районі і отримати автобус для учнів був нагальною потребою. У нас до цього часу взагалі не було автобуса. Тепер будемо планувати його графік так, щоб до половини дев'ятої ранку він забирав усіх учнів і привозив до навчального закладу за декілька виїздів вчасно, - розповідає пані Лариса.

В ОДА зазначають, що планують шкільними автобусами забезпечити всі заклади освіти на Черкащині.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору