За січень на Черкащині зареєстрували понад 18 тис. випадків інфекційних захворювань

10 лютого 2018, 22:57

У Черкаській області за січень 2018 року зареєстровано 18 403 випадки інфекційних захворювань, повідомляє ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України".

Серед цих захворювань гострих кишкових інфекцій зареєстровано 157 випадків, із них дітей 86. В основному переважали сальмонельоз та ротавірусна інфекція.

За цей період зареєстровано 5 випадків захворювання на краснуху (м.Черкаси –2, Городищенський район – 3), 5 випадків захворювання на кашлюк в м.Черкаси та 1 випадок епідемічного паротиту в Маньківському районі. Зареєстровано 10 випадків кору, зокрема у м.Золотоноша – 6 випадків, смт.Лисянка – 2 випадки, Звенигородський район – 2 випадки.

Зареєстровано також 4 випадки захворювання на хворобу Лайма м.Черкаси та Чигиринському районі. Захворюваність на активний туберкульоз органів дихання збільшилась – 36 випадків в 2018 році, 27 – у 2017 р.

Зареєстровано 2 випадки захворювання на ботулізм з 2 потерпілими, які обумовлені вживанням курячої домашньої тушонки та м’ясного домашнього паштету без термічної обробки (м. Сміла та с. Моринці Звенигородського району). Після проведеного лікування хворі виписані з інфекційних стаціонарів.

Поділитись

Коментарі

га-га :

ЛЕЧИТЬ НАДО,а не ПИСАТЬ/…сколько заболело,да сколько людей лежат по коридорам Городская больница №3 Ремонт делают ЗИМОЙ УРОДЫ…

Вгору