У жительки Сміли податківці вилучили тютюну вартістю 1 мільйон гривень

11 лютого 2018, 08:37

У Черкаській області співробітники податкової міліції припинили діяльність мешканки цієї області з незаконного вирощування та переробки тютюну і його подальшого продажу, повідомляє на своїй сторінці у facebook перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан.

У ході проведення операції "Акциз-2018" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), правоохоронці встановили жительку м. Сміла, яка на власній земельній ділянці вирощувала різні види тютюну.

Потім в одному з орендованих складських приміщень вирощений тютюн перероблявся, і вона реалізовувала тютюнову сировину і махорку шляхом розміщення безкоштовних оголошень у мережі інтернет. Весь процес виробництва здійснювався без наявності відповідних дозвільних документів та без державної реєстрації як фізичної особи - підприємця.

За результатами проведених працівниками податкової міліції обшуків масове виробництво тютюнової сировини ліквідовано. Вилучено та передано на відповідальне зберігання 283 кг тютюнової сировини та тютюнових виробів (махорки) загальною вартістю понад 1 мільйон гривень.

Алена сказав:

Если “запроторить” её в тюрьму-вряд ли будет от этого польза обеим сторонам. Грех терять такую предприимчивую, находчивую и инициативную женщину!)) Нужно это использовать. Пусть заплатит штраф. А государство от этого только выиграет.

Вгору