За січень дев’ятеро безробітних започаткували власну справу

12 лютого 2018, 07:10

Упродовж січня виявили бажання організувати власну справу та пройти навчання основам ведення бізнесу 9 безробітних осіб. Майбутні підприємці планують надавати послуги в IT-сфері, бухгалтерські послуги, послуги з перевезення, торгівлі, тваринництві та птахівництві.

Направленню на навчання на курсах служби зайнятості передує відповідна профорієнтаційна робота, тестування та визначення безробітними бізнес-ідеї, що є основою написання якісного бізнес-плану.

Фахівці служби зайнятості регулярно проводять семінари та тренінг-семінари: „Як розпочати свій бізнес ”Від бізнес-ідеї до власної справи, які можуть відвідати всі бажаючі.

Слухачі знайомляться з принципами антикризового менеджменту, набувають досвіду з аналізу конкурентного середовища, оволодівають мистецтвом упередження ризиків. Велике значення при підготовці майбутніх бізнесменів приділяється також питанням нормативно-правового регулювання підприємництва, вивченню особливостей податкової системи в Україні. Для надання консультацій залучаються представники податкової адміністрації, фінансового управління, відділу економіки міськвиконкому, юридичних служб, об'єднання роботодавців, банківських установ, Фонду підтримки підприємництва тощо.

Навіть після організації власного бізнесу, підприємці не залишаються без підтримки служби зайнятості, протягом року здійснюється супровід та надається необхідна підтримка.

За інформацією обласного центру зайнятості

Вгору