За позовом прокуратури угоду щодо оздоровлення дітей, укладену без проведення тендеру, визнано незаконною

18 травня 2018, 10:31

Стан дотримання органами місцевого самоврядування та виконавчої влади вимог чинного законодавства України при організації дозвілля, відпочинку та оздоровлення для дітей перебуває на постійному контролі органів прокуратури області.

Так, рішенням господарського суду Черкаської області від 16.05.2018 визнано обґрунтованими та задоволено в повному обсязі позовні вимоги прокурора щодо визнання незаконною додаткової угоди про продовження термінів виконання зобов’язань по оздоровленню дітей та перенесення фінансування на 2018 рік.

Прокуратурою встановлено, що територіальним відділом освіти укладено договір щодо надання послуг з організації відпочинку для дітей протягом вересня 2017 року з одним із товариств Одещини. Всупереч вимогам Закону України «Про публічні закупівлі», отримавши частину послуг, сторони дійшли згоди та уклали додаткову угоду про продовження оздоровлення в 2018 році на суму понад 3 млн. грн. без проведення процедури закупівлі, що стало підставою для звернення прокуратури до суду з відповідною позовною заявою.

Робота на вказаному напрямі триває.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору