За півріччя на Черкащині з’явилося ще 5 будинків сімейного типу

21 червня 2020, 13:41

Нині на Черкащині функціонують 113 прийомних родин, із них 5 створили цьогоріч. Крім того, працюють 47 ДБСТ, з них 1 запрацював у 2020-му році.

На сьогодні у дитячих будинках сімейного типу області виховують 539 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. 

До найстарших будинків сімейного типу Черкащини, які продовжують функціонувати на цей час, належать ДБСТ Дишлюків із Маньківського району (15 років), ДБСТ Маковей із Золотоніського району, ДБСТ Чекманів із Монастирищенського району та ДБСТ Артеменків із Катеринопільського району (по 14 років).

Уже 13 років функціонують такі будинки сімейного типу, як будинок Скрипнікових із Черкас, Рудників із Уманського району, Швець із Звенигородського, ДБСТ Будакових зі Сміли та ДБСТ Лазаренків із Катеринопільського району.

Наймолодший ДБСТ області створено на базі родини Фатєєвої-Ткаченко Валентини Василівни та Ткаченка Віктора Івановича у Кам’янському районі у січні 2020 року.

Найбільше дитячих будинків сімейного типу діє у Черкасах (10), у Золотоніському районі (6). У Золотоноші, Жашківському та Катеринопільському районах створено по 3 дитбудинки.

За інформацією пресслужби Черкаської ОДА

Поділитись

Коментарі

Вгору