Газова служба відключила 149 аварійних приладів в області

08 червня 2015, 18:02

4d08cbf3ebe2b33c16f0ab2f1552bdc8_0

Про стан виконання Комплексних заходів профілактики та зниження рівня травматизму при використанні газу в побуті говорили на черговому засіданні ради ОДА з питань безпечної життєдіяльності населення.

Про це інформує прес-служба Департаменту соціального захисту населення.

Начальник виробничо-технічного відділу ПАТ «Черкасигаз» Лариса Шаронова повідомила учасникам засідання, що протягом першого кварталу поточного року проведене планове технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання 62499 абонентів. При цьому було відключено від системи газопостачання 149 приладів, що були в аварійному стані або ж мали несправну автоматику безпеки, відключено 14 приладів з причин несправності димоходів та вентиляційних каналів, та виявлено 130 випадків самовільного втручання споживачів в систему газопостачання, переносу чи заміни газових приладів.

— Існує низка проблемних питань, — зауважує Лариса Михайлівна, — наприклад, досі не визначений власник трьох багатоквартирних житлових будинків у Смілі, і відповідно, не заключені договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання. Драбівська селищна рада не виконує обов’язки балансоутримувача 22 багатоквартирних будинків щодо утримання димових та вентиляційних каналів у належному технічному стані, і як наслідок – є небезпека виникнення надзвичайної ситуації.

Учасники зустрічі обговорили також питання дотримання вимог нормативно-правових актів під час експлуатації атракціонів у місті, підбили підсумки виконання плану заходів, затверджених організаційним комітетом з підготовки та проведення в області Тижня охорони праці.

На жаль, в області спостерігається тенденція до збільшення на 26 відсотків рівня виробничого травматизму у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Основна причина виробничого травматизму — людський фактор. Це недоліки в організації охорони праці на підприємствах області та нехтування працівниками особистою безпекою.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору