У Черкасах вимагали відставки вищого керівництва та закликали їхати на Майдан (фото)

08 червня 2015, 18:26
IMG_4446

Фото Про все

Перед Черкаським міськвиконкомом представники кількох громадських організації влаштували сьогодні акцію протесту. Загалом на акції було кілька десятків осіб.

Акцію зібрали на 16 годину. Активісти розповідають, що сьогодні такі ж самі заходи проходять і в інших містах країни.

Людям роздали листівки на яких опубліковані вимоги про відставку вищого керівництва країни, повну заміну системи влади, розслідування злочинів на Майдані тощо. "Якщо жити стало нестерпно - беріть намети, їжу, речі і їдьте у Київ на Майдан... Ми не тітушки, не агенти Кремля і не рука Москви. Ми прості люди, які хочуть, щоб Україну не грабували, і не продавали", - так зазначено на листівках.

IMG_4453

Фото Про все

- Ми хочемо донести до нашого керівництва. що ми всі люди. Ми прагнули в Європу, але покращення не настає. Ціни на все ростуть, а зарплати ні. Ми хочемо, щоб влада нас чула й діяла, - каже представник ГО "Кредитний Майдан Черкас" Олександр Руденко. -  Тут повинно бути значно більше людей, ніж є зараз.  Не знаю, чому акція саме сьогодні. Так вирішили. Ми хочемо показати, що ми є і мовчати не хочемо.

IMG_4454

Фото Про все

Одні участинки кажуть, що про цю акцію знали зарані, інші розповіли "Про все", що довідалися про захід за півгодини до його початку.

Серед присутніх хлопець, який представляється старшиною розвідроти батальйону "Донбас" із позивним Прибой. Він розповідає, що свою автівку припаркував перед Черкаською ОДА. Каже, що в такий спосіб хоче привернути  увагу очільника Черкаської області Юрія Ткаченка, бо з тим, мовляв, неможливо зустрітися.

IMG_4456

Фото Про все

- Одна з причин чому я хочу з ним зустрітися полягає в тому, що губернатор запросив на Черкащину чотирьох бійців батальйону "Донбас" на лікування. А також вони повинні були допомагати у формуванні батальйну територіальної оборони. Хлопців поселили на одній з бань міста. Тепер з них вимагають десять тисяч гривень за те, що вони там проживали, - розповідає Прибой.

Поділитись

Коментарі

Вгору