За останні три роки 14 воїнів-інтернаціоналістів Черкащини забезпечено житлом

06 лютого 2014, 12:45

15 лютого в Україні, зокрема й на Черкащині, відзначатимуть 25-у річницю виведення радянських військ з Афганістану. Цей день встановлено на підтримку ініціативи громадських організацій, з метою вшанування громадян країни, які виконували військовий обов'язок на території інших держав, згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» від 11 лютого 2004 р. № 180/2004.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

З цієї нагоди біля пам’ятних знаків загиблим воїнам-афганцям щороку збираються ветерани, рідні й близькі загиблих, аби вшанувати солдатів, які з честю виконували свій службовий обов’язок в Афганістані. Воїни-інтернаціоналісти є членами громадської організації, яка співпрацює з державними органами з питань соціального захисту.

Як повідомляють в Департаменті соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації, протягом останніх трьох років за рахунок коштів державного бюджету 14 воїнів-інтернаціоналістів Черкащини забезпечено власним помешканням, 1 – за рахунок коштів благодійного фонду. Слід зазначити, що при розподілі житла обласною житловою комісією враховується думка громадськості, представники якої входять до складу комісії. Також у 2013-2014 роках 2 воїни-інтернаціоналісти забезпечені автотранспортом.

Питання соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів перебуває на постійному контролі обласної влади.

Поділитись

Коментарі

Вгору