Москаль вимагає кари для «беркутівця», який вчинив наругу над прапором на машині Булатецького

06 лютого 2014, 13:21

Геннадій Москаль, народний депутат від «Батьківщини», який має звання генерал-майора і свого часу був заступником міністра МВС України та СБУ, вимагає від нинішнього міністра МВС Захарченка встановити особу «беркутівця», який поглумився над державним символом України. Відповідну вимогу депутата Верховної Ради оприлюднила 5 лютого його прес-служба, інформує Vechirka.net.

Нагадаємо, 22 січня під час спроби розгону мітингувальників на вулиці Грушевського у Києві міліціонер спецпідрозділу «Беркут» накинувся на мікроавтобус, на якому майорів синьо-жовтий державний прапор України і здер його, не полінившись декілька разів ударити гумовим кийком по древку, яке не піддавалося. Відеокадри з цього тоді транслювали практично всі центральні телеканали. Автомобіль був з Черкас – багато черкащан впізнали його не тільки за номерним знаком, а й за намальованим на авто портретом відомого у місті опозиціонера Миколи Булатецького…

Генерал Москаль нагадує міністру МВС: його підлеглий вчинив злочин, покарання за який передбачене статтею 338 Кримінального кодексу України - «Наруга над державним прапором України» і вимагає «порушити кримінальне провадження відносно працівника міліції, який під час акцій протестів на вулиці Грушевського 22 січня цього року здійснив публічну наругу над Державним прапором України — зірвав його з автомобіля активіста Автомайдану, зламав древко й кинув прапор на землю.

Прошу встановити особу даного працівника міліції, оприлюднити його дані, на період слідства відсторонити від виконання службових обов’язків, притягнути до кримінальної відповідальності».

Коментарі

Вгору