Акціями «Уманьхліба» зацікавилася поліція

06 лютого 2014, 12:20

За фактом заволодіння акціями ЗАТ ТК «Уманьхліб» Уманським міськвідділом міліції розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Слідством встановлено, що вартість, втрачених власником, акцій становить близько 145 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Шахрайство вчинене у великих розмірах карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років. Триває досудове розслідування.

Нагадуємо, 5 лютого працівники “Уманьхліба” пікетували міськраду із вимогою позбавити депутата міськради Максима Полякова депутатських повноважень через незаконне заволодіння 13% акцій підприємства.

Директор ПАТ “Уманьхліб” Олександра Бевз звинуватила Максима Полякова у тому, що він незаконно заволодів 13% акцій підприємтва на суму 150 тис. гривень.

У Верховній Раді планують створити тимчасову слідчу комісію із розслідування дій Полякова, що призвели до скрутного економічного стану на ПАТ “Уманьхліб”.

3 лютого Черкаська облорганізація партії “ВО “Батьківщина” поширила заяву із клопотанням до керівництва партії про виключення Полякова з лав опозиційної політичної сили за шахрайство із акціями і намагання використати імена народних депутатів Миколи Томенка і Сергія Соболєва. 

Поділитись

Коментарі

Валентин сказав:

А что у нас до сих пор есть милиция?

Вгору