За незаконну порубку дерев жителю Золотоніського району оголошено підозру

21 березня 2018, 20:35

Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області здійснюється  досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України, а саме незаконна порубка дерев у захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду.

В ході досудового розслідування встановлено, що 27-річний житель Золотоніського району, без передбаченого законом дозволу, в період часу з 11 лютого 2018 року по 12 лютого 2018 року, знаходячись у полезахисний лісосмузі, яка розміщена у адміністративних межах однієї із сільських рад Золотоніського району, здійснив незаконну порубку дерев (породи ясен та клен). Цим  чоловік заподіяв шкоди на загальну суму 29054,55 гривень.

15.03.2018 чоловіку оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України.

Досудове розслідування триває, правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

За повідомленням Золотоніської місцевої прокуратури.

Поділитись

Коментарі

Вгору