За минулий тиждень рятувальники ліквідували півсотні надзвичайних ситуацій

05 лютого 2018, 19:49

Впродовж минулого тижня підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Черкаській області забезпечили реагування на надзвичайні події та ліквідацію їх наслідків, проведення інших рятувальних заходів, інформує Управління ДСНС в Черкаській області.

Протягом тижня в області зареєстровано 49 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення.

Ліквідовано 17 пожеж, під час яких не допущено знищення вогнем 13 будівель та 1 од. техніки. На пожежах загинуло 5 осіб. Орієнтовні збитки, за оперативними даними, становлять 818 тис. грн.

Саперами аварійно-рятувального загону спеціального призначення здійснено 2 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 2 вибухонебезпечних предмети часів минулих війн.

Підрозділи Управління 1 раз залучались на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод. 4 рази рятувальники виїздили на проведення демеркуризації приміщень, де стався розлив ртуті. Допомога населенню надавалась 13 разів.

Поділитись

Коментарі

Вгору