За минулий тиждень четверо жителів області отруїлося грибами

20 листопада 2017, 10:21

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що за останній тиждень в області зареєстровано 3 випадки отруєнь неїстівними грибами з 4 потерпілими. Серед потерпілих – дитина віком 8 років, пише "Дзвін".

Всі потерпілі – мешканці м.Звенигородка Черкаської області.

Троє з них вживали гриби рядовки, зібрані в лісовій зоні с.Майданівка Звенигородського району та  у сосновому лісі м.Ватутіне. Ще одна потерпіла купила невідомі пластинчаті гриби на стихійному ринку у м.Звенигородка та приготувала тушковану картоплю з грибами.

Всі хворі перебувають на лікуванні у Звенигородській центральній районній лікарні, стан їх – середньої важкості.

Для запобігання отруєнню грибами, Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» застерігає мешканців міста та області утриматись від споживання дикорослих грибів як від продукту взагалі, особливо дітям та літнім людям, та радить своєчасно звертатися за медичною допомогою при виникненні симптомів отруєння.

Гриби, навіть їстівні, несуть небезпеку, вони не є продуктом першої життєвої необхідності, без них можна обійтися, без них можна прожити! Не ризикуйте здоров’ям та життям своїм та своїх рідних!

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору