За місяць на Черкащині браконьєри наловили риби майже на 85 тисяч гривень

02 листопада 2018, 17:27

За місяць на Черкащині браконьєри наловили риби майже на 85 тисяч гривень

Протягом місяця працівники Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області викрили 319 порушень природоохоронного законодавства. Збитки, завдані рибному господарству, склали 84 тис. 796 грн. У правопорушників було вилучено 2061,3 кг риби. 

Так, 1 жовтня, у ході проведення рибоохоронної роботи в місті Черкаси було виявлено та затримано вантажний автомобіль. Під час огляду встановлено, що в автомобілі знаходилась свіжа риба видів: товстолоб – 30 шт., лящ – 59 шт., сом – 3 шт., судак 1 шт., приблизною вагою 700 кг. При іхтіологічному обстеженні водних біоресурсів встановлено ознаки рваних ран на шкіряному покрові, що свідчить про те, що риба була виловлена методом багріння.

На місце скоєння правопорушення було викликано працівників Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області для проведення слідчих дій.

За місяць на Черкащині браконьєри наловили риби майже на 85 тисяч гривень

Також працівниками Управління Державного агентства рибного господарства у Черкаській області 3 жовтня під час проведення рибоохоронної роботи на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Коробівка Золотоніського району було затримано громадянина, який займався виловом водних біоресурсів з дюралевого човна сітками в кількості 3 штук та виловив рибу видів: судак – 12 шт., окунь – 58 шт., лящ – 7 шт., щука – 2 шт., плітка –15 шт., плоскирка – 9 шт., синець – 1 шт., загальною вагою 32 кг.

За місяць на Черкащині браконьєри наловили риби майже на 85 тисяч гривень

Окрім того, поблизу с. Тубільці Черкаського району було затримано двох громадян, які займалися виловом водних біоресурсів з гумового човна марки «CAYMAN» мисиновими сітками в кількості 15 штук. Правопорушники виловили рибу наступних видів: щука – 2 шт., судак – 2 шт., лин – 9 шт., лящ –24 шт., карась – 29 шт., окунь – 4 шт., краснопірка – 1 шт., загальною вагою 80 кг.

На правопорушників було складено два протоколи про адміністративні правопорушення, відповідальність за які передбачено ч. 4 ст. 85 КУпАП.

За інформацією прес-служби Черкаського рибоохоронного патруля

Вгору