За масове отруєння людей невідомою речовиною в Черкасах взялася прокуратура

30 вересня 2019, 16:48

За масове отруєння людей невідомою речовиною в Черкасах взялася прокуратура

Зареєстровано кримінальне провадження за фактом масового отруєння невідомою речовиною в місті Черкаси.

Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що у місті Черкаси за адресою вул. Крилова, 95, сталося масове отруєння людей під час використання невідомої речовини для знешкодження шкідників у підвальному приміщенні.

На сьогодні, досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин в ньому.

Довідково: санкція вказаної статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років. 

Нагадаємо, сьогодні, 30 вересня, після проведення інсектиційних робіт у підвалі першого під‘їзду житлового будинку на вулиці Крилова, люди почали масово звертатися за медичною допомогою.

20 людей було евакуювано з будинку, двох дорослих та п'ятьох дітей доставили до лікарень для додаткового обстеження.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору