“Кинув їй сірник”, – подробиці того, як у Золотоноші брат підпалив сестру

30 вересня 2019, 17:27

На Черкащині через небезпечну гру 11-річна дівчина отримала опіки.

Суботнього вечора, 28 вересня, більше п’яти учнів різних шкіл нашого міста, які проживають у мікрорайоні ЗОШ №6, зібралися на спортивному майданчику. Забавою цього вечора вони обрали небезпечну стихію – вогонь. Ніхто не очікував такого драматичного фіналу, проте гуляння завершилися трагічно.

 - У вихідний день, близько 17.30, дітлахи гуляли на спортивному майданчику: хто у футбол грав, хто тренувався. Вони стояли вкупці і, бавлячись, брат сестрі кинув запалений сірник. Можливо, просто хотів злякати. Але через синтетичну тканину одежина дівчинки вмить спалахнула, - розповідає директор школи №6 Олександр Пузєєв.

Інформацію очільник закладу отримав від дітей-свідків події. Швидку викликав перехожий.Наразі Таня почувається краще

Як розповіла Золотоноша.City мама дітей, вона в цей час була на роботі. У неї зміна з 8 до 20-ої години. Через шум обладнання жінка не чула, коли дзвонив телефон. А коли через годину вона все-таки підняла слухавку, то їй повідомили, що доньку збираються везти до опікового відділення Черкаської першої міської лікарні.

 - Наразі Таня почувається краще. У неї обпечений животик і трохи шия - опік великий, але не глибокий. Завтра їй почистять відмерлу шкіру. У лікарні перебуватиме ще тижнів два, - розповіла мама потерпілої Оксана Григорівна. - Підлітки самі не очікували, що таке може статися. Думали: ну що там той сірник! Погорить та й затухне. А так вийшло, що спалахнула кофта. Гасили самі, і землею, і водою…

Зазначимо, нині серед підлітків набуває популярності смертельно небезпечний флешмоб, який має назву #Firechallenge та стає все більше популярним серед підлітків. Діти підпалюють себе або своїх товаришів. Чи справді золотоніські школярі грали саме в цю гру, поки невідомо.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору