За кого б проголосували на Черкащині, якби вибори відбулися вже завтра (дослідження)

24 січня 2019, 13:34

Фото: Укрінформ

Якби вибори Президента України відбулися завтра, то 24,21% виборців 197-го виборчого округу підтримав би Юлію Тимошенко. А на виборах до Верховної Ради 50,71% виборців проголосував б за Владислава Голуба. 

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного протягом листопада-грудня 2018 року  дослідницько-аналітичним центром "ЕНІГМА".

За кого б проголосували на Черкащині, якби вибори відбулися вже завтра

Інфографіка: ДАЦ "ЕНІГМА"

Два соціологічні дослідження проводили на території 197-го виборчого округу Черкаської області (в містах: Черкаси, Золотоноша і Канів), а також в 26-ох селах Черкаського, Золотоніського і Канівського районів.

Загалом було опитано 2 611 респондентів.

За кого б проголосували на Черкащині, якби вибори відбулися вже завтра

Інфографіка: ДАЦ "Енігма"

Дослідження охоплювало низку питань і серед інших незмінними залишались питання стосовно електоральних уподобань на виборах Президента України і Верховної Ради України в пропорційному і мажоритарному розрізі . Експерти ДАЦ "Енігма" об'єднали результати цих 2-х досліджень і презентували їх у вигляді інфографіки.

Опитування проводили методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання респондентів. Помилка репрезентативності дослідження в середньому не більше 2,2%.

Терміни проведення досліджень: 10 – 15 листопада і 17 - 22 грудня 2018 року. Вибірка була визначена на підставі даних попередніх досліджень з дотриманням пропорцій розподілу населення за основними соціально-демографічними показниками (стать, вік), з урахуванням віково-статевої піраміди та рівня електоральної активності різних вікових категорій населення.

За кого б проголосували на Черкащині, якби вибори відбулися вже завтра

Інфографіка: ДАЦ "Енігма"

Результати дослідження базуються лише на позитивних відповідях на запитання щодо участі у виборах. Негативні відповіді на це питання означали припинення подальшої роботи з респондентом. Отже, коли мова йде про кількість опитаних, мається на увазі кількість респондентів, що планують взяти участь у Президентських та парламентських виборах.

 

Петро сказав:

За сучку бездомну , можуть голосувати відповідно бездомні кобельки.

Сергій сказав:

Вона не бомж, в неї є однушка в Дніпрі

Влад сказав:

Довбані черкащани! Мені за вас соромно… П…колизи юлеботські.

Ґоша сказав:

Чому так мало?! Давай 146%, як у її дружбака з сусідньої помийки.

Вгору