За два місяці в Черкасах припинили роботу майже 2000 підприємців

24 січня 2017, 09:23

registracia-ooo

Протягом грудня у Черкасах ліквідувалися 823 ФОПи. За 19 днів 2017-го року припинив роботу ще 831 ФОП.

Про це повідомила заступник начальника ДПІ у м. Черкасах ГУ ДФС у Черкаській області Анна Білик, пише Інфоміст.

Також 270 приватних підприємців відмовилися від спрощеної системи оподаткування.

– Це взагалі основна маса підприємців, які були на другій групі, і змінили або зовсім припинили діяльність або перешли на третю групу чи застосовують тепер загальну систему оподаткування, – повідомила Білик.

Вона розповіла, що нині всього на обліку ДПІ зараз перебувають 10 тисяч підприємців.

– З них на сьогодні в нас закрились дві тисячі. Це ще не межа. Зараз дуже скаржаться на роботу ЦНАПу. Там не забезпечують на повну виконання своїх посадових обов’язків. У грудні було дуже велике навантаження. Реєстратори вносили дату по ліквідації січнем і по внесеним змінам ФОПи мали платити 704 грн єдиного соціального внеску. Підприємці незадоволені, дуже багато було скарг на роботу нашу і Центру надання адміністративних послуг, – розповіла Анна Білик.

Нагадаємо, з нового року через зміну законодавства окремі категорії ФОПів з 1 січня змушені платити єдиний соціальний внесок у розмірі  понад 704 гривні на місяць, незалежно від того, чи приносить їхній бізнес прибуток. За нову норму нещодавно проголосував парламент, а 27 грудня зміни до законодавства щодо роботи фізичних осіб-підприємців підписав і Президент. Після цього українці й пішли масово до ЦНАПів, аби закрити свої ФОПи і не сплачувати внесок.

Поділитись

Коментарі

Горген сказав:

Замість спрощення умов ведення малого бізнесу чинуші створюють додаткові перепони! Той, хто офіційно платив в казну податки відтепер піде в тінь, бо крім заявленої мінімалки 3200 грн/міс. є невтішні реалії! У нас, наприклад, людей переводять на 0,5 ставки, але обсяг робіт не зменшився! Дякуємо масонам, які “керують” країною!

Вгору