Громадська організація просить у черкаських депутатів 8 млн грн на ремонт приміщення

24 січня 2017, 09:46

884440

Благодійна організація "Черкаське обласне відділення мережі ЛЖВ" просить у депутатів міської ради 8 млн грн на ремонт приміщення. Фінансування розбито на три роки: 4 млн – цього року і по два мільйони у 2018 та 2019 роках, пише vikka.ua.

Кошти організації потрібні на ремонт приміщення за адресою Кобзарська, 1. У цьому приміщенні планується створення Кризового центру для жінок, які постраждали від насильства.

"Упродовж трьох років на базі БО "Черкаське обласне відділення мережі ЛЖВ" діє Кризовий центр для жінок, які постраждали від насильства. Всі ці роки Центр виключно за власні кошти, надає соціальні послуги з прихисту (підтриманого проживання) жінок з дітьми, які потерпають від насильства, жінок із інвалідністю з дітьми, жінок з числа внутрішньо переміщених осіб з дітьми. Але діючий Центр наразі може прийняти не більше 7 осіб одночасно, що не відповідає потребам нашого міста", – йдеться у листі організації до депутатів Черкаської міської ради.

Питання пропонують розглянути під час засідання бюджетної комісії міської ради. Автором листа є голова організації БО "Черкаське обласне відділення мережі ЛЖВ" Олена Стрижак.

Поділитись

Коментарі

Вгору