За дорогами тальнівської громади слідкуватиме ”Комунальник”

16 лютого 2018, 14:26

Тальнівський міський голова зустрівся з представниками ПрАТ «Комунальник» щоб обговорити умови подальшої співпраці стосовно виконання робіт із благоустрою міста, пишуть "Вісті Черкащини".

На діловій зустрічі також були присутні депутати, члени виконкому та відповідальні працівники міської ради: юристи, співробітники сектору ЖКГ.

Міський голова Олексій Юрченко звернув увагу представників «Комунальника» на те, що міська рада очікує від підприємства чіткого дотримання виконання поставлених завдань, в які входить не лише посипання та прогортання вулиць міста, а й виконання робіт з організації вуличного освітлення, обрізка дерев всієї об’єднаної територіальної громади.

Олексій Віталійович зауважив, що згідно з чинним законодавством, через декілька місяців всі дороги між селами Тальнівської ОТГ будуть передані на баланс громади, тому керівництво підприємства має врахувати в своїй роботі також їх обслуговування.

– Важливою є ваша готовність виконувати весь перелік робіт із благоустрою громади, зазначених в договорі, – наголосив Олексій Юрченко.

Директор ПрАТ «Комунальник» Людмила Росол запевнила присутніх, що підприємство готове співпрацювати з міською радою та виконувати всі роботи обумовлені в договорі.

Вгору