За день губернатор вислухав проблеми майже двадцятьох жителів області

29 квітня 2014, 16:48

Учора, 28 квітня, Юрій Ткаченко вислухав близько двох десятка черкащан, які прийшли до нього зі своїми наболілими проблемами на особистий прийом. Серед основних питань – соціальний захист інвалідів, земельні відносини, підтримка спортивної галузі.

Так, інвалід війни Іван Цимбал з Канева прийшов із питанням забезпечення його спецавтотранспортом, жителі села Лящівка, що в Чорнобаївському районі, жалілися на незаконне захоплення землі сільськогосподарського товариства, а селяни з Бубнівської Слобідки Золотоніського району виступили проти будівництва індичої фабрики в їхній місцевості.

Юрій Ткаченко запевнив, що всі проблемні питання, з якими прийшли черкащани, під його особистим контролем, вони будуть вивчені й вирішені. Відтак, він надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів ОДА.

– Безпосереднє спілкування з жителями області дає змогу дізнатися про проблеми черкащан із перших уст. Усі люди, які прийшли на прийом, хочуть бути почутими й чекатимуть від влади реагування на їхні проблеми, – значив Юрій Олегович. – Тепер нам потрібно докласти максимум зусиль і знайти можливості для того, аби їм допомогти. До цього слід поставитися відповідально, адже люди сподіваються на нас.

Наступний прийом громадян головою облдержадміністрації відбудеться у вівторок, 13 травня, із 10-ої години ранку.

 За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору