За 15 років міліція ніяк не може розслідувати справу золотоніського підприємця

03 лютого 2015, 21:22

1421645579_888

У Золотоніській міськрайонній прокуратурі прикував себе наручником до батареї місцевий підприємець Микола Шароватов, інформує Дзвін.

Таким відчайдушним чином чоловік протестує проти бездіяльності місцевої міліції, яка розслідує кримінальні справи по пошкодженню його майна. Одна з них – по спаленню магазина – за його словами, тягнеться вже 15 (!) років. Дві інші, що стосуються пограбування будинку та незаконного знесення торгівельного павільйону, – “молодші”.

“Змінюються начальники міліції, прокурори, а справи не розслідуються належним чином. Я неодноразово ходив на прийом до нинішнього начальника міліції, однак він ігнорує мене, не приймає і не дає жодної надії на те, що справи будуть доведені до кінця. Вони то йдуть в суд, тоді повертаються на дорозслідування, – і так роками”, – скаржиться журналістам Микола Іванович.

У цю хвилину він сидить на східцях на 3 поверсі приміщення і відмовляється йти. Біля нього чергує працівник міліції і прокуратури. Поряд стоїть вода. Від чаю та кави чоловік відмовився.

Власне, до самої прокуратури в нього претензій немає, однак підприємець переконаний, що саме цей орган “повинен вплинути на недолугих слідчих із міліції”.

Із незвичним протестувальником поспілкувався прокурор, приїздив заступник начальника міліції, однак підприємець прагне розголосу у засобах масової інформації. Він вважає, що лише публічний скандал допоможе йому зрушити справи із мертвої точки.

“Це попереджувальна акція. Коли про неї напишуть, то я піду додому. Але обіцяю повторювати знову, коли розслідування зупинятиметься”, – пояснив Микола Шароватов.

Коментарі

Вгору